Zapowiedzi
Wielkanocne granie... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
piątek, 19 Kwiecień 2019 13:57

21. KOLEJKA - IV LIGA 

Wielki Piątek

16.00 MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa 1:0

17.00 Mławianka Mława  - Ożarowianka 3:0

17.00 Mazovia Mińsk Maz. - MKS Ciechanów 4:1

17.00 Kasztelan Sierpc - KS Łomianki 0:0 

17.00 Mazur Gostynin - Hutnik Warszawa 2:2

20.00 Ząbkovia Ząbki - Pogoń II Siedlce 3:1

Wielka Sobota

11.00 Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin 0:0

13.00 Wkra Żuromin - Wisła II Płock 3:1

 

18. KOLEJKA - LIGA OKRĘGOWA PŁOCK

Wielki Piątek 

17.00 Świt Staroźreby - Skra Drobin 2:1

17.00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 7:1

17.30 Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 0:1

17.30 Unia Iłów - Zryw Bielsk 2:1

Wielka Sobota

11.00 Unia Czermno - Skrwa Łukomie 6:1

11.00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 3:3

12.00 Delta Słupno - Błyskawica Lucień 1:1

 

A i B klasa następną kolejkę rozgrywa 28 kwietnia br.

 

2. KOLEJKA - LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW A1 PŁOCK

Sobota 13.04

Zryw Bielsk - Amator Maszewo 2:1

Wtorek 16.04

Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 1:0
Dziekański 75'

 

 
Terminarz weekendu Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez wariat   
sobota, 13 Kwiecień 2019 07:15

IV LIGA

sobota

11:00 Wisła II Płock - Mazur Gostynin 6:1

11:00 Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 2:2 (0:1)

11:00 Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin 1:2 (1:1)

11:00 Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława 0:1 (0:0)

12:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Kasztelan Sierpc 0:3 (0:2)

13:00 MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Maz. 3:0 (2:0)

16:00 KS Łomianki - Wkra Żuromin 6:2 (1:1)

16:00 MKS Ciechanów - Ząbkovia Ząbki 0:3

LIGA OKRĘGOWA

sobota

11:00 Amator Maszewo - Unia Iłów 3:1 (3:1)

13:00 Stegny Wyszogród - Delta Słupno 0:2 (0:1)

16:30 Zryw Bielsk - Pogoń Słupia 1:3 (1:0)

17:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 1:5 (1:2)

niedziela

12:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 0:2 (0:1)

16:00 Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice 4:3

16:30 Błyskawica Lucień - Unia Czermno 0:1 (0:0)

A KLASA
sobota

16:30 Błękitni Gąbin - Szopen Sanniki 5:1

niedziela

11:00 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 2:1

11:00 ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin Kościelny 0:2

13:00 Wisła Nowy Duninów - Wicher Cieszewo 0:4

14:00 GKS Góra - Mazowia Słubice 2:2

16:00 Bzura Chodaków - Wisła Główina-Sobowo 4:0

 B KLASA

sobota

 17:00 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 2:0

niedziela

13:00 Zjednoczeni Bulkowo - Unia II Czermno 1:0

Lwówianka Lwówek - Relax Miszewo Murowane 3:0 (walkower, Relax wycofany z rozgrywek)

Czarni Rempin - Orkan Sochaczew 0:3 (walkower- Czarni wycofani z rozgrywek)

 

 

 

 
B klasa wznawia rozgrywki- terminarz weekendu Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez wariat   
poniedziałek, 01 Kwiecień 2019 14:58

zapowiedz2marzec2019Coraz bardziej rozpędza się piłkarska lokomotywa. Już w najbliższy weekend ruszy ostatnia liga- B klasa. Jak tak dalej pójdzie, kluby grające na tym szczeblu rozgrywek, będą szybciej wypadać z gry niż moje włosy z głowy. Patrząc w lustro, śp. Wodecki to ja nie jestem, patrząc w tabelę, ilość też średnia. Na polu bitwy pozostało już tylko sześć drużyn. Czarni Rempin i Relax Miszewo Murowane grzecznie podziękowały za grę. Wcześniej zrobił to Orkan Lelice.

(więcej w rozwinięciu)

foto plockapilka.pl

 
Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 Październik 2018 07:58

13. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Kasztelan Sierpc - Drukarz Warszawa

13.00 Mławianka Mława - Wkra Żuromin

13.00 Ząbkovia Ząbki - Mazur Gostynin

13.00 Mazovia Mińsk Maz. - Korona Ostrołęka

13.00 MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa

13.00 Ożarowianka - KS Łomianki

13.30 MKS Przasnysz - Huragan Wołomin

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock

 

11. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn

11.00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk

11.00 Skra Drobin - Amator Maszewo

11.00 Świt Staroźreby - Unia Iłów

NIEDZIELA

12.00 Delta Słupno - Start Proboszczewice

13.00 Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock

14.00 Unia Czermno - Pogoń Słupia

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A  --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo

13.30 Błękitni Gąbin - Wisła N. Duninów

13.30 Szopen Sanniki - ULKS Ciółkowo

NIEDZIELA

11.00 Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś

13.00 Mazowia Słubice - Zorza Szczawin K.

13.30 Bzura Chodaków - GKS Góra

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock

NIEDZIELA

13.45 Skra Drobin - Sparta Mochowo

14.00 Wicher Cieszewo - Amator Maszewo

 

 
Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 09:10

12. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła II Płock - MKS Ciechanów

11.00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz

11.00 Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Maz.

11.00 Mazur Gostynin - Mławianka Mława

13.00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka

15.00 KS Łomianki - Pogoń II Siedlce

15.00 Korona Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki

15.00 Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród

14.00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno

15.00 Start Proboszczewice - Unia Czermno

15.00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby

15.00 Unia Iłów - Skra Drobin

15.00 Zryw Bielsk - Błyskawica Lucień

Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:1

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> OBSADA

SOBOTA

13.00 Polonia Radzanowo - Szopen Sanniki

15.30 Zorza Szczawin - Wicher Cieszewo

15.30 GKS Góra - Wisła N. Duninów

NIEDZIELA

11.00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Sobowo

11.00 ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków

13.00 Mazowia Słubice - Błękitni Gąbin

 

9. OSTATNIA KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> OBSADA

SOBOTA

15.00 Huragan Bodzanów - Orkan Sochaczew

15.00 Sparta Mochowo - Zjednoczeni Bulkowo

NIEDZIELA

15.00 Unia II Czermno - Relax Miszewo Mur.

15.00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.45 Sparta Mochowo - Wicher Cieszewo

12.00 Bzura Chodaków - Skra Drobin

15.00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo

 

 
Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 Październik 2018 09:54

11. KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNEJ --> obsada

PIĄTEK

19.00 Ząbkovia Ząbki - Huragan Wołomin 3:0

SOBOTA

15.00 Wkra Żuromin - Drukarz Warszawa 2:3

15.00 Kasztelan Sierpc- Mazur Gostynin 0:2

15.00 Mławianka - Korona Ostrołęka 0:1

15.00 Mazovia Mińsk Maz. - Hutnik Warszawa 3:1

15.00 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 0:0

15.00 MKS Ciechanów - KS Łomianki 3:1

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Maz. 3:0

(walkower- goście nie dojechali)

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> obsada

SOBOTA

11.00 Skra Drobin - Pogoń Słupia 3:1 (0:0)

11.00 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 3:2 (1:0)

11.00 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 2:1 (2:1)

15.00 Błyskawica Lucień - Amator Maszewo 1:3 (0:1)

15.00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:0

15.30 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 0:3 (0:1)

NIEDZIELA

14.00 Unia Czermno - Delta Słupno 3:3

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> obsada

SOBOTA

12.00 Bzura Chodaków - Polonia Radzanowo 7:1

15.30 Błękitni Gąbin - GKS Góra 2:0

15.30 Wisła N. Duninów - ULKS Ciółkowo przełożone

NIEDZIELA

10.00 Wisła Główina-Sobowo - Zorza Szczawin Kościelny 1:4

11.00 Wicher Cieszewo - Mazowia Słubice 2:1

16.00 Szopen Sanniki - Spójnia Mała Wieś 4:4

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> obsada

SOBOTA

15.30 Orkan Sochaczew old. - Lwówianka Lwówek 4:0

NIEDZIELA

14.00 Relax Miszewo Mur. - Sparta Mochowo 1:11

15.00 Zjednoczeni Bulkowo - Huragan Bodzanów 2:4

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> obsada

NIEDZIELA

10.30 Amator Maszewo - Sparta Mochowo

13:45 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 1:2

14.00 Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 16

Następny Mecz


#DrużynaMPKT
1 Orzeł 13 29
2 Kasztelan 13 28
3 Skra 12 24
4 Bzura 13 23
5 Zryw 13 20
6 Delta 13 20
7 Mazur 13 20
8 Amator 13 19
9 Stocznia 13 19
10 Czermno 13 16
11 Gąbin 13 15
12 Skrwa 13 10
13 Pogoń 12 8
14 Unia Iłów 13 6

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać